Trenutek-1
Slava-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Spodnja plastkošara za čiščenje, Stojalo za košaro za čiščenje spodnje plasti, Košara modula spodnje plasti,
Nameščeno v enojni, dvo- ali troslojni pralnik, vstavljeno v različne module za vbrizgavanje, izpiranje laboratorijske steklovine za večkratno uporabo, keramike, plastike, nerjavečega jekla in tako naprej.
| Material | 316L Nerjaveče jeklo |
| Barva | Mat nerjaveče jeklo |
| Aktivnostni valj | Osem |
| Regulator položaja | Dva |
| Potisni vlečni hod okvirja košare | 550 mm |
| Premer hitrega vmesnika | 32 mm |
Regal za košare z modularnim priključkom
Ročno čiščenje vhodne in izhodne komore s potiskom in vlekom
Nameščeno na obeh vodilih iz nerjavečega jekla
Hitri dovod vode, voda za pranje z zadnje strani vodila komore v vsak modul za vbrizgavanje
| Zunanje dimenzije, višina v mm | 139 mm |
| Zunanje dimenzije, širina v mm | 529 mm |
| Zunanje dimenzije, globina v mm | 570 mm |
| Neto teža | 3 kg |

Podjetje XPZ
Hangzhou Xipingzhe Biološka tehnologija Co., Ltd.
XPZ je vodilni proizvajalec pomivalnih strojev za laboratorijsko steklovino s sedežem v mestu Hangzhou v provinci Zhejiang na Kitajskem. XPZ je specializiran za raziskave, proizvodnjo in trgovino z avtomatskimi pomivalnimi stroji za steklovino, ki se uporabljajo v biofarmaciji, zdravstvu, okolju za nadzor kakovosti, spremljanju hrane in petrokemiji.
XPZ se zavezuje, da bo pomagal rešiti vse vrste težav s čiščenjem. Smo glavni dobavitelj kitajskim inšpekcijskim organom in kemičnim podjetjem, medtem ko se je blagovna znamka XPZ razširila v številne druge države, kot so Indija, Združeno kraljestvo, Rusija, Južna Koreja, Uganda, Filipini itd. XPZ ponuja integrirane rešitve, ki temeljijo na prilagojenem povpraševanju, vključno z izbiro izdelkov, usposabljanjem za namestitev in upravljanje itd.
Zbrali bomo več podjetniških prednosti, da bi zagotovili inovativne izdelke z visoko kakovostjo in odlično storitvijo, da bi ohranili naše dolgoročno prijateljstvo.
Tovarna XPZ

Razstava

