Slava-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Košara za čiščenje zgornje plasti, Košara za čiščenje srednje plasti, Stojalo za košaro za čiščenje zgornje plasti, Stojalo za košaro za čiščenje srednje plasti, Košara modula zgornje plasti, Košara modula srednje plasti
Nameščeno v dvoslojni ali troslojni pralnik, vstavljeno v različne module za vbrizgavanje, izpiranje laboratorijske steklovine za večkratno uporabo, keramike, plastike, nerjavečega jekla in tako naprej.
| Material | 316L Nerjaveče jeklo |
| Barva | Mat nerjaveče jeklo |
| Aktivnostni valj | Šest |
| Regulator položaja | Dva |
| Prepoznavalec košaric | Ena |
| Potisni vlečni hod okvirja košare | 550 mm |
Vgrajena vrtljiva razpršilna ročica
Ročno čiščenje vhodne in izhodne komore s potiskom in vlekom
Vodilna tirnica iz nerjavečega jekla na obeh straneh
Hitri dovod vode, voda za pranje z zadnje strani vodila komore v vsak modul za vbrizgavanje
Lahko postavite košare, ki se uporabljajo za čiste steklenice s širokim ustjem
| Zunanje dimenzije, višina v mm | 152 mm |
| Zunanje dimenzije, širina v mm | 536 mm |
| Zunanje dimenzije, globina v mm | 567 mm |
| Neto teža | 3,7 kg |
Hangzhou Xipingzhe Biološka tehnologija Co., Ltd.
XPZ je vodilni proizvajalec pomivalnih strojev za laboratorijsko steklovino s sedežem v mestu Hangzhou v provinci Zhejiang na Kitajskem. XPZ je specializiran za raziskave, proizvodnjo in trgovino z avtomatskimi pomivalnimi stroji za steklovino, ki se uporabljajo v biofarmaciji, zdravstvu, okolju za nadzor kakovosti, spremljanju hrane in petrokemiji.
XPZ se zavezuje, da bo pomagal rešiti vse vrste težav s čiščenjem. Smo glavni dobavitelj kitajskim inšpekcijskim organom in kemičnim podjetjem, medtem ko se je blagovna znamka XPZ razširila v številne druge države, kot so Indija, Združeno kraljestvo, Rusija, Južna Koreja, Uganda, Filipini itd. XPZ ponuja integrirane rešitve, ki temeljijo na prilagojenem povpraševanju, vključno z izbiro izdelkov, usposabljanjem za namestitev in upravljanje itd.
Zbrali bomo več podjetniških prednosti, da bi zagotovili inovativne izdelke z visoko kakovostjo in odlično storitvijo, da bi ohranili naše dolgoročno prijateljstvo.
Tovarna XPZ

Razstava

