Trenutek-1
Slava-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Košara za čiščenje spodnje plasti, Stojalo za košaro za čiščenje spodnje plasti, Košara modula spodnje plasti,
Nameščeno v enojni, dvo- ali troslojni pralnik, vstavljeno v različne module za vbrizgavanje, izpiranje laboratorijske steklovine za večkratno uporabo, keramike, plastike, nerjavečega jekla in tako naprej.
| Material | 316L Nerjaveče jeklo |
| Barva | Mat nerjaveče jeklo |
| Aktivnostni valj | Osem |
| Regulator položaja | Dva |
| Potisni vlečni hod okvirja košare | 550 mm |
| Premer hitrega vmesnika | 32 mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
Regal za košare z modularnim priključkom
Ročno čiščenje vhodne in izhodne komore s potiskom in vlekom
Nameščeno na obeh vodilih iz nerjavečega jekla
Hitri dovod vode, voda za pranje z zadnje strani vodila komore v vsak modul za vbrizgavanje
| Zunanje dimenzije, višina v mm | 148 mm |
| Zunanje dimenzije, širina v mm | 531 mm |
| Zunanje dimenzije, globina v mm | 577 mm |
| Neto teža | 3 kg |
certificiranje