Slava-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Košara za čiščenje brez vbrizgavanja
Primerno za posode s širokim ustjem, merilne skodelice itd.
| Material | Nerjaveče jeklo 316L |
| Barva | Mat nerjaveče jeklo |
| Majhne vzmetne sponke | 18 |
| Višina | 105 mm |
| Razmik | 60 mm |
| Velike vzmetne spone | 10 |
| Višina | 175 mm |
| Razmik | 60 mm |
Modul košarice
| Zunanje dimenzije, višina v mm | 186 mm |
| Zunanje dimenzije, širina v mm | 220 mm |
| Zunanje dimenzije, globina v mm | 445 mm |
| Neto teža | kg |