Rising-F1
Košara za čiščenje, Stojalo za košare, Modularna košara,
Dvoslojna struktura, primerna za modul stojala za brizgalne košare in modul stojala za nebrizgalne košare
| Material | Nerjaveče jeklo 316L |
| Barva | Mat nerjaveče jeklo |
| Prepoznavalec košaric | Ena |
| Potisni vlečni hod okvirja košare | 550 mm |
| Premer hitrega vmesnika | 32 mm |
| Število naložljivih modulov | Dve plasti |
| Število enoslojnih modulov | Dva |
Regal za košare z modularnim priključkom
Ročno čiščenje vhodne in izhodne komore s potiskom in vlekom
Nameščeno na obeh vodilih iz nerjavečega jekla
Hitri dovod vode, voda za pranje z zadnje strani vodila komore v vsak modul za vbrizgavanje
| Zunanje dimenzije, višina v mm | 609 mm |
| Zunanje dimenzije, širina v mm | 619 mm |
| Zunanje dimenzije, globina v mm | 790 mm |
| Neto teža | kg |