Nadaljujemo z izboljševanjem, da zagotovimo kakovost blaga v skladu s tržnimi in standardnimi zahtevami strank. Naše podjetje ima vzpostavljen program zagotavljanja kakovosti za kontrolo kakovosti 202L CE certificiranega samostoječega 1-3-slojnega popolnoma avtomatskega laboratorijskega pomivalnega stroja za steklovino s sušenjem. Naše načelo je "Razumne cene, ekonomičen čas izdelave in najboljša storitev". Upamo, da bomo sodelovali z več strankami za vzajemno izboljšanje in koristi.
nenehno se izboljševati, da bi zagotovili kakovost blaga v skladu s tržnimi in standardnimi zahtevami strank. Naše podjetje ima vzpostavljen program zagotavljanja kakovosti.Kitajski pralni in sušilni stroj za laboratorijsko steklo in pralni stroj za laboratorijske steklenice, zdaj imamo popolno linijo za proizvodnjo materialov, montažno linijo, sistem nadzora kakovosti in kar je najpomembneje, imamo veliko patentiranih tehnologij ter izkušeno tehnično in proizvodno ekipo ter strokovno prodajno ekipo. Z vsemi temi prednostmi bomo ustvarili "ugledno mednarodno blagovno znamko najlonskih monofilamentov" in širili naše rešitve v vse kotičke sveta. Nenehno se razvijamo in se trudimo po svojih najboljših močeh služiti našim strankam.

| Osnovni parameter | |
| Delovna temperatura | 5–40 °C |
| Elektronska moč | 220 V/50 Hz ali 380 V/50 Hz |
| Električna žica | 2m/5*10m2 |
| Ogrevalna moč | 4 kW/9 kW |
| Skupna moč | 5 kW/11 kW |
| Pralna komora | nerjaveče jeklo 316L |
| Zunanja plošča | nerjaveče jeklo 304 |
| Zmogljivost | 3202L |
| Peristaltična črpalka | 4 kosi |
| Programi | 36 privzetih, 100+ prilagojenih |
| Temperatura pranja | do 95 °C |
| Vrata RS-232 | Za prenos podatkov iz pralnega stroja |
| Zaslon na dotik | 7-palčni barvni zaslon |
| Zunanja dimenzija | V/Š/G: 990*612*750 mm |
| Teža | 120 kg |
| Temperaturni senzor | PT1000 |
| Internetna povezava na voljo | |
| Vidno okno na vratih | |
| Sistem za spremljanje prevodnosti za izpiranje | |
| Na voljo je črpalka za dvig tlaka čiste vode | |
| Visoko učinkovit parni kondenzator | |
Uvod v funkcije
1. Možnost zamika vklopa: pranje z odštevanjem ali fiksnim časom
2. Funkcionalno zaščiteno z različnimi nivoji gesla
3. Krmilni sistem: mikroračunalniško krmiljenje, RS485, izolacija opto-sklopnikov, originalni uvoženi čip, zaščiten daljinski prenos signala.
4. Sistem avtomatskih vrat
5. Obtočni sistem: Funkcija zagona s spremenljivo frekvenco Pretok obtočne črpalke: 0–600 l/min Nadzor tlaka in pranje proti penjenju za učinkovito čiščenje Razpršilna roka z nadzornikom hitrosti za opozarjanje na oviro
6. Sistem čistilnih košar: Čistilne košare je mogoče zamenjati na kateri koli ravni. Prilagodljivost večnivojskega pranja z vbrizgavanjem in zamenljivih košar. Več kot trije dovodi vode z avtomatskim zaprtim ventilom. Samodejna identifikacija košare in regulacija pretoka vode.
7. Višina zmogljivosti: Višina čiščenja na enem nivoju: 70 cm Višina čiščenja v dveh nivojih: 46 cm Višina čiščenja v treh nivojih: 17 cm
Hangzhou Xipingzhe Instrument Technology Co., Ltd.
XPZ je vodilni proizvajalec pomivalnih strojev za laboratorijsko steklovino s sedežem v mestu Hangzhou v provinci Zhejiang na Kitajskem. XPZ je specializiran za raziskave, proizvodnjo in trgovino z avtomatskimi pomivalnimi stroji za steklovino, ki se uporabljajo v biofarmaciji, zdravstvu, okolju za nadzor kakovosti, spremljanju hrane in petrokemiji.
XPZ se zavezuje, da bo pomagal rešiti vse vrste težav s čiščenjem. Smo glavni dobavitelj kitajskim inšpekcijskim organom in kemičnim podjetjem, medtem ko se je blagovna znamka XPZ razširila v številne druge države, kot so Indija, Združeno kraljestvo, Rusija, Južna Koreja, Uganda, Filipini itd. XPZ ponuja integrirane rešitve, ki temeljijo na prilagojenem povpraševanju, vključno z izbiro izdelkov, usposabljanjem za namestitev in upravljanje itd.
Zbrali bomo več podjetniških prednosti, da bi zagotovili inovativne izdelke z visoko kakovostjo in odlično storitvijo, da bi ohranili naše dolgoročno prijateljstvo.

Razstava


Nadaljujemo z izboljševanjem, da zagotovimo kakovost blaga v skladu s tržnimi in standardnimi zahtevami strank. Naše podjetje ima vzpostavljen program zagotavljanja kakovosti za kontrolo kakovosti 202L CE certificiranega samostoječega 1-3-slojnega popolnoma avtomatskega laboratorijskega pomivalnega stroja za steklovino s sušenjem. Naše načelo je "Razumne cene, ekonomičen čas izdelave in najboljša storitev". Upamo, da bomo sodelovali z več strankami za vzajemno izboljšanje in koristi.
Pregled kakovosti zaKitajski pralni in sušilni stroj za laboratorijsko steklo in pralni stroj za laboratorijske steklenice, zdaj imamo popolno linijo za proizvodnjo materialov, montažno linijo, sistem nadzora kakovosti in kar je najpomembneje, imamo veliko patentiranih tehnologij ter izkušeno tehnično in proizvodno ekipo ter strokovno prodajno ekipo. Z vsemi temi prednostmi bomo ustvarili "ugledno mednarodno blagovno znamko najlonskih monofilamentov" in širili naše rešitve v vse kotičke sveta. Nenehno se razvijamo in se trudimo po svojih najboljših močeh služiti našim strankam.