Vedno lahko zadovoljimo naše spoštovane stranke z dobro kakovostjo, dobro ceno in dobro storitvijo, saj smo bolj profesionalni in bolj delavni ter to počnemo na stroškovno učinkovit način za Manufactur standard China Kitchen Craft Kuhinjski voziček na kolesih s 3 košarami za shranjevanje zelenjave iz ratana iz vrbovega ratana. Držimo se načela "Standardizacije storitev za izpolnitev zahtev strank".
Vedno lahko zadovoljimo naše spoštovane stranke z dobro kakovostjo, dobro ceno in dobro storitvijo, saj smo bolj profesionalni in bolj delavni ter to počnemo na stroškovno učinkovit način.Cena kitajskega stojala za razstavljanje in okvirja za razstavljanjeZaradi spreminjajočih se trendov na tem področju se s predanostjo in vodstveno odličnostjo vključujemo v trgovino z blagom. Za naše stranke vzdržujemo pravočasne dobavne roke, inovativne zasnove, kakovost in preglednost. Naš moto je zagotavljanje kakovostnih rešitev v dogovorjenem roku.
Trenutek-1
Slava-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Košara za čiščenje spodnje plasti, Stojalo za košaro za čiščenje spodnje plasti, Košara modula spodnje plasti,
Nameščeno v enojni, dvo- ali troslojni pralnik, vstavljeno v različne module za vbrizgavanje, izpiranje laboratorijske steklovine za večkratno uporabo, keramike, plastike, nerjavečega jekla in tako naprej.
| Material | 316L Nerjaveče jeklo |
| Barva | Mat nerjaveče jeklo |
| Aktivnostni valj | Osem |
| Regulator položaja | Dva |
| Potisni vlečni hod okvirja košare | 550 mm |
| Premer hitrega vmesnika | 32 mm |
Regal za košare z modularnim priključkom
Ročno čiščenje vhodne in izhodne komore s potiskom in vlekom
Nameščeno na obeh vodilih iz nerjavečega jekla
Hitri dovod vode, voda za pranje z zadnje strani vodila komore v vsak modul za vbrizgavanje
| Zunanje dimenzije, višina v mm | 158 mm |
| Zunanje dimenzije, širina v mm | 528 mm |
| Zunanje dimenzije, globina v mm | 566 mm |
| Neto teža | 3 kg |