Trenutek-2/F2
Slava-2/F2
Aurora-2/F2
Flash-F2
Košara za čiščenje vbrizgavanja, stojalo za košaro za čiščenje vbrizgavanja, modul za vbrizgavanje
Uporablja se za čiščenje laboratorijske steklovine, kot so erlenmajerica, trikotna bučka, bučka z okroglim dnom, bučka z ravnim dnom, merilna bučka in merilni valj.
| Material | Nerjaveče jeklo 316L |
| Barva | Mat nerjaveče jeklo |
| Premer hitrega vmesnika | 32 mm |
| Šoba za vbrizgavanje | f4mmxV160mm |
| Število šob | 14 kosov |
| Držalo za križ | 14 kosov |
Stojalo za košaro za čiščenje modulov vbrizgalnega tipa s priključno odprtino
Naložite levo in desno od košare modulov
Hitri vtič, čista voda za izpiranje iz košare modula v vsako šobo modula za vbrizgavanje
| Zunanje dimenzije, višina v mm | 179 mm |
| Zunanje dimenzije, širina v mm | 163 mm |
| Zunanje dimenzije, globina v mm | 482 mm |
| Neto teža | 0,8 kg |
Certificiranje
Hangzhou Xipingzhe Biološka tehnologija Co., Ltd.
XPZ je vodilni proizvajalec pomivalnih strojev za laboratorijsko steklovino s sedežem v mestu Hangzhou v provinci Zhejiang na Kitajskem. XPZ je specializiran za raziskave, proizvodnjo in trgovino z avtomatskimi pomivalnimi stroji za steklovino, ki se uporabljajo v biofarmaciji, zdravstvu, okolju za nadzor kakovosti, spremljanju hrane in petrokemiji.
XPZ se zavezuje, da bo pomagal rešiti vse vrste težav s čiščenjem. Smo glavni dobavitelj kitajskim inšpekcijskim organom in kemičnim podjetjem, medtem ko se je blagovna znamka XPZ razširila v številne druge države, kot so Indija, Združeno kraljestvo, Rusija, Južna Koreja, Uganda, Filipini itd. XPZ ponuja integrirane rešitve, ki temeljijo na prilagojenem povpraševanju, vključno z izbiro izdelkov, usposabljanjem za namestitev in upravljanje itd.
Zbrali bomo več podjetniških prednosti, da bi zagotovili inovativne izdelke z visoko kakovostjo in odlično storitvijo, da bi ohranili naše dolgoročno prijateljstvo.
Tovarna XPZ

Razstava

