| Dimenzija (V*Š*G) | 990*930*750 mm |
| Število čistilnih slojev | 3 plasti |
| Prostornina komore | 202L |
| Pretok obtočne črpalke | Nastavljivo 0-600L/min |
| Elektrika | 280 V/380 V |
| Ogrevalna moč | 4 kW/9 kW |
| Sistem za identifikacijo košaric | Standardno |
| Način namestitve | Samostoječe |
| Način sušenja | Sušenje z vročim zrakom |
Uvod v funkcije
1. Možnost zamika vklopa: pranje z odštevanjem ali fiksnim časom
2. Funkcionalno zaščiteno z različnimi nivoji gesla
3. Krmilni sistem: mikroračunalniško krmiljenje, RS485, izolacija opto-sklopnikov, originalni uvoženi čip, zaščiten daljinski prenos signala.
4. Sistem avtomatskih vrat
5. Obtočni sistem: Funkcija zagona s spremenljivo frekvenco Pretok obtočne črpalke: 0–600 l/min Nadzor tlaka in pranje proti penjenju za učinkovito čiščenje Razpršilna roka z nadzornikom hitrosti za opozarjanje na oviro
6. Sistem čistilnih košar: Čistilne košare je mogoče zamenjati na kateri koli ravni. Prilagodljivost večnivojskega pranja z vbrizgavanjem in zamenljivih košar. Več kot trije dovodi vode z avtomatskim zaprtim ventilom. Samodejna identifikacija košare in regulacija pretoka vode.
7. Višina zmogljivosti: Višina čiščenja na enem nivoju: 70 cm Višina čiščenja v dveh nivojih: 46 cm Višina čiščenja v treh nivojih: 17 cm





Hangzhou Xipingzhe Biološka tehnologija Co., Ltd.
XPZ je vodilni proizvajalec pomivalnih strojev za laboratorijsko steklo s sedežem v mestu Hangzhou v provinci Zhejiang na Kitajskem. XPZ je specializiran za raziskave, proizvodnjo in trgovino z ...avtomatski pomivalnik steklovineki se uporablja za biofarmacijo, medicinsko zdravje, okolje za inšpekcijske preglede kakovosti, spremljanje hrane in petrokemično področje.
XPZ se zavezuje, da bo pomagal rešiti vse vrste težav s čiščenjem. Smo glavni dobavitelj kitajskim inšpekcijskim organom in kemičnim podjetjem, medtem ko se je blagovna znamka XPZ razširila v številne druge države, kot so Indija, Združeno kraljestvo, Rusija, Južna Koreja, Uganda, Filipini itd. XPZ ponuja integrirane rešitve, ki temeljijo na prilagojenem povpraševanju, vključno z izbiro izdelkov, usposabljanjem za namestitev in upravljanje itd.
Zbrali bomo več podjetniških prednosti, da bi zagotovili inovativne izdelke z visoko kakovostjo in odlično storitvijo, da bi ohranili naše dolgoročno prijateljstvo.

Razstava


