Trenutek-1
Slava-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Košara za čiščenje spodnje plasti, Stojalo za košaro za čiščenje spodnje plasti, Košara modula spodnje plasti
Nameščeno v enojni, dvo- ali troslojni pralnik, vstavljeno v različne module za vbrizgavanje, izpiranje laboratorijske steklovine za večkratno uporabo, keramike, plastike, nerjavečega jekla in tako naprej.
| Material | Nerjaveče jeklo 316L |
| Barva | Mat nerjaveče jeklo |
| Aktivnostni valj | Osem |
| Regulator položaja | Dva |
| Potisni vlečni hod okvirja košare | 550 mm |
Razdeljeno v dve plasti za nalaganje mrežastega pladnja
Vgrajena vrtljiva razpršilna ročica
Ročno čiščenje vhodne in izhodne komore s potiskom in vlekom
| Zunanje dimenzije, višina v mm | 226 mm |
| Zunanje dimenzije, širina v mm | 529 mm |
| Zunanje dimenzije, globina v mm | 569 mm |
| Neto teža | 5,6 kg |