Slava-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Košara za čiščenje vbrizgavanja, stojalo za košaro za čiščenje vbrizgavanja, modul za vbrizgavanje
Lahko očisti 28 pipet, 28 vzorčnih vial in 9 erlenmajerjevih bučk, bučk, merilnih bučk itd.
| Material | Nerjaveče jeklo 316L |
| Barva | Mat nerjaveče jeklo |
| Premer hitrega vmesnika | 32 mm |
| Šoba za vbrizgavanje | ф 2,5 mmxV110mm ф 4 mmxV160mm ф 6 mmxV220mm |
| Število šob | 65 kosov |
| Sedeži za pipete | 28 kosov |
| Držalo za križ | 28 kosov |
| Število imetnikov | 9 kosov |
| Pozicioniranje vzmetnih kosov | 9 kosov |
| Premaz imetnikov | PA |
Stojalo za košaro za čiščenje modulov vbrizgalnega tipa s priključno odprtino
Naložite levo in desno od košare modulov
Hitri vtič, čista voda za izpiranje iz košare modula v vsako šobo modula za vbrizgavanje
| Zunanje dimenzije, višina v mm | 265 mm |
| Zunanje dimenzije, širina v mm | 190 mm |
| Zunanje dimenzije, globina v mm | 493 mm |
| Neto teža | 3 kg |