Slava-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Košara za čiščenje vbrizgavanja, stojalo za košaro za čiščenje vbrizgavanja, modul za vbrizgavanje
lahko nosi 56 pipet, 56 centrifugalnih epruvet, epruvet, prazno steklenico itd.
| Material | Nerjaveče jeklo 316L |
| Barva | Mat nerjaveče jeklo |
| Premer hitrega vmesnika | 32 mm |
| Šoba za vbrizgavanje | f2,5 mm x V110 mm |
| Število šob | 112 kosov |
| Sedeži za pipete | 56 kosov |
| Držalo za križ | 56 kosov |
Stojalo za košaro za čiščenje modulov vbrizgalnega tipa s priključno odprtino
Naložite levo in desno od košare modulov
Hitri vtič, čista voda za izpiranje iz košare modula v vsako šobo modula za vbrizgavanje
| Zunanje dimenzije, višina v mm | 190 mm |
| Zunanje dimenzije, širina v mm | 190 mm |
| Zunanje dimenzije, globina v mm | 494 mm |
| Neto teža | kg |