Slava-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Košara za čiščenje vbrizgavanja, stojalo za košaro za čiščenje vbrizgavanja, modul za vbrizgavanje
Uporablja se za čiščenje laboratorijske steklovine, kot so centrifugalne epruvete, steklenice, pokrovi praznih steklenic in epruvete.
| Material | Nerjaveče jeklo 316L |
| Barva | Mat nerjaveče jeklo |
| Premer hitrega vmesnika | 32 mm |
| Šoba za vbrizgavanje | f2,5 mm x V70 mm |
| Število šob | 84 kosov |
| Držalo za križ | 84 kosov |
Stojalo za košaro za čiščenje modulov vbrizgalnega tipa s priključno odprtino
Naložite levo in desno od košare modulov
Hitri vtič, čista voda za izpiranje iz košare modula v vsako šobo modula za vbrizgavanje
| Zunanje dimenzije, višina v mm | 164 mm |
| Zunanje dimenzije, širina v mm | 204 mm |
| Zunanje dimenzije, globina v mm | 511 mm |
| Neto teža | kg |