Trenutek-1
Slava-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Košara za čiščenje vbrizgavanja, stojalo za košaro za čiščenje vbrizgavanja, modul za vbrizgavanje
Uporablja se za čiščenje laboratorijske steklovine, kot so erlenmajerica, trikotna bučka, bučka z okroglim dnom, bučka z ravnim dnom, merilna bučka in merilni valj.
| Material | Nerjaveče jeklo 316L |
| Barva | Mat nerjaveče jeklo |
| Premer hitrega vmesnika | 32 mm |
| Šoba za vbrizgavanje | f4mmxV160mm |
| Število šob | 36 kosov |
| Število imetnikov | 36 kosov |
| Pozicioniranje vzmetnih kosov | 36 kosov |
| Premaz imetnikov | PA |
Stojalo za košaro za čiščenje modulov vbrizgalnega tipa s priključno odprtino
Naložite levo in desno od košare modulov
Hitri vtič, čista voda za izpiranje iz košare modula v vsako šobo modula za vbrizgavanje
| Zunanje dimenzije, višina v mm | 164 mm |
| Zunanje dimenzije, širina v mm | 204 mm |
| Zunanje dimenzije, globina v mm | 511 mm |
| Neto teža | 3,8 kg |