naredi čiščenje bolj prijetno
Zasnovano za laboratorijsko čiščenje standardne steklovine, primerno za posode iz stekla, keramike, kovine, plastike itd. (npr. merilne bučke, vzorčne viale, erlenmajerice, kolorimetrične epruvete, pipete, merilne pipete, epruvete, petrijevke, bučke v obliki srca, čaše itd.).
—————Bliskavica-F2—————
| Osnovni parameter | |
| Delovna temperatura | 5–40 ℃ |
| Elektronska moč | 380 V/50 Hz |
| Električna žica | 2m/5x10m² |
| Ogrevalna moč | 9 kW/18 kW |
| Moč sušenja | 4 kW/6 kW |
| Skupna moč | 13 kW/24 kW |
| Zmogljivost | 308L |
| Peristaltična črpalka | 4 kosi |
| Programi | 36 privzetih, 100+ prilagojenih |
| Temperatura pranja | do 95 ℃ |
| Vrata RS-232 | Za prenos podatkov iz pralnega stroja |
| Zaslon na dotik | 7-palčni barvni zaslon |
| Zunanje dimenzije (V/Š/G) | 1326*930*750 mm |
| Teža | 200 kg |
| Temperaturni senzor | PT1000 |
| Internetna povezava na voljo | |
| Vidno okno na vratih | |
| Sistem za spremljanje prevodnosti za izpiranje | |
| Na voljo je črpalka za dvig tlaka čiste vode | |
| Visoko učinkovit parni kondenzator | |
| Pralna komora iz nerjavečega jekla 316L | |
| Zunanja plošča iz nerjavečega jekla 304 | |
Štiri ključne prednosti popolnoma avtomatskega pomivalnega stroja za laboratorijsko steklo
Zakaj izbrati popolnoma avtomatski pomivalnik laboratorijske steklovine XPZ?
Več funkcij——
![]() | ![]() |
![]() | ![]() |
Certificiranje:
Kako popolnoma avtomatski pomivalnik laboratorijske steklovine XPZ čisti laboratorijsko posodo?
→ Z vodo iz pipe in čisto vodo (ali mehčano vodo) kot delovnim medijem se s posebnim čistilnim sredstvom, ki ga poganja obtočna črpalka, čistilna tekočina neposredno spere 360° znotraj in zunaj posode z vrtenjem razpršilne ročice in razpršilne cevi, tako da se pod vplivom mehanskih in kemičnih sil olupijo, emulgirajo in razgradijo preostale snovi na posodi; Poleg tega se lahko čistilna tekočina samodejno segreje, nato pa se lahko pribor vroče očisti in razkuži za doseganje boljšega učinka čiščenja. Če izberete model s funkcijo sušenja, lahko stekleničko za vzorec po pranju posušite tudi z vročim zrakom, da se prepreči sekundarna kontaminacija, ki nastane zaradi nepravočasne odstranitve.(Ta model vključuje sušenje.)
——-Običajni postopek pranja
Predpranje → pranje z alkalnim detergentom pod 80 °C → izpiranje s kislim detergentom → izpiranje z vodo iz pipe → izpiranje s čisto vodo → izpiranje s čisto vodo pod 75 °C → sušenje
Pogosta vprašanja
V1: Zakaj izbrati XPZ?
Smo glavni dobavitelj kitajskim inšpekcijskim organom in kemičnim podjetjem.
Naša blagovna znamka se je razširila v številne druge države, kot so Indija, Združeno kraljestvo, Rusija, Afrika in Evropa.
Ponujamo integrirane rešitve, ki temeljijo na prilagojenem povpraševanju, vključno z izbiro izdelkov, namestitvijo in usposabljanjem za uporabo.
V2: Kakšno pošiljko lahko stranka izbere?
Običajno pošiljamo po morju, po zraku.
Trudimo se po svojih najboljših močeh, da zadostimo prevoznim potrebam strank.
V3: Kako zagotoviti kakovost izdelka in poprodajne storitve?
Imamo certifikat kakovosti CE, ISO itd.
Imamo odlično poprodajno storitev in poprodajnega inženirja.
Naši izdelki imajo garancijsko dobo.
V4: Lahkoweobiščite svojo tovarno na spletu?
Zelo te podpiramo.
V5: Kakšno plačilo lahko stranka izbere?
T/T, L/C in itd.