Naše rešitve so s strani strank zelo prepoznavne in zanesljive ter bodo izpolnjevale nenehno spreminjajoče se finančne in družbene zahteve za najboljšo ceno za kitajske dele zvočnikov P-Audio Style 15″ in košaro zvočnikov. Če vas naša rešitev zanima, nas vabimo, da se pogovorite z nami. Presenetili vas bomo s kakovostjo in ceno.
Naše rešitve so med strankami zelo prepoznavne in zanesljive ter bodo izpolnjevale nenehno spreminjajoče se finančne in družbene zahteve.Cena okvirja PA in delov zvočnikov PA na KitajskemKer svetovna gospodarska integracija prinaša izzive in priložnosti za industrijo xxx, je naše podjetje z nadaljevanjem timskega dela, kakovostjo na prvem mestu, inovacijami in vzajemno koristjo dovolj samozavestno, da svojim strankam iskreno ponudi kvalificirane rešitve, konkurenčne cene in odlično storitev ter da skupaj s prijatelji zgradimo svetlejšo prihodnost v duhu višje, hitrejše in močnejše poti, tako da nadaljujemo z našo disciplino.
Trenutek-1
Slava-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Košara za čiščenje spodnje plasti, Stojalo za košaro za čiščenje spodnje plasti, Košara modula spodnje plasti,
Nameščeno v enojni, dvo- ali troslojni pralnik, vstavljeno v različne module za vbrizgavanje, izpiranje laboratorijske steklovine za večkratno uporabo, keramike, plastike, nerjavečega jekla in tako naprej.
| Material | 316L Nerjaveče jeklo |
| Barva | Mat nerjaveče jeklo |
| Aktivnostni valj | Osem |
| Regulator položaja | Dva |
| Potisni vlečni hod okvirja košare | 550 mm |
| Premer hitrega vmesnika | 32 mm |
Regal za košare z modularnim priključkom
Ročno čiščenje vhodne in izhodne komore s potiskom in vlekom
Nameščeno na obeh vodilih iz nerjavečega jekla
Hitri dovod vode, voda za pranje z zadnje strani vodila komore v vsak modul za vbrizgavanje
| Zunanje dimenzije, višina v mm | 158 mm |
| Zunanje dimenzije, širina v mm | 528 mm |
| Zunanje dimenzije, globina v mm | 566 mm |
| Neto teža | 3 kg |